کدام گروه برنده مسابقه رالی ایرانی می شوند؟

رالی ایرانی : کدام گروه برنده ۲۰ میلیونی مسابقه رالی ایرانی می شوند؟

 

رالی ایرانی

 

یافت آباد : مسابقه ویدئویی الی ایرانی به تازگی در شبکه نمایش خانگی توزیع و در همین مدت با بازخوردهای نسبتاً مثبتی نیز از سوی مخاطبان مواجه شده است.
در این فیلم- مسابقه، سه گروه دو نفره متشکل از سحر ولدبیگی و نیما فلاح، بهنوش بختیاری و الناز شاکردوست، محمدرضا فروتن و سیروان خسروی با یکدیگر رقابت می‌کنند. هر چند در طول مسابقه تأکید می‌شود این زوج‌ها باید تنها با مبلغ ناچیز ۷۰ هزار تومان تا پایان رقابت دوام بیاورند، اما در واقع هر کدام دستمزدهای قابل توجهی برای حضور در آن دریافت کرده‌اند. گفته می‌شود تنها دستمزد شاکردوست و فروتن هر کدام حدود ۱۰۰ میلیون گرفته‌اند، اما سوژه اصلی خبر حاضر، اتفاق غیرمنتظره و جالبی است که در پایان تصویربرداری این مسابقه افتاده است. اقدام غافلگیر کننده و به عبارت بهتر فرصت‌طلبانه یک زوج تلویزیونی در پایان این مسابقه موجب شده تا رقبای آنان حسابی جا بخورند!

ماجرا از این قرار بوده که سازندگان رالی ایرانی مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای گروه برنده در نظر می‌گیرند. با این حال اعضای شرکت کننده در نهایت طبق توافقی تصمیم می‌گیرند از خیر این جایزه نقدی بگذرند و آن را بین گروه پشت دوربین و عوامل فنی تقسیم کنند. بر همین اساس، قرار می‌شود هر سه گروه همزمان به محلی که برای دریافت جایزه در نظر گرفته شده برسند و تصمیم خود را عملی کنند. غافل از اینکه زوج فلاح و ولدبیگی به این توافق جمعی پایبند نمی‌مانند. آن دو وقتی زودتر از بقیه به محل اهدای جایزه می‌رسند، جایزه را گرفته و می‌روند! در پی این اتفاق، وقتی بقیه پس از مدتی معطل شدن برای رسیدن ولدبیگی و فلاح متوجه ماجرا می‌شوند، از تعجب انگشت به دهان می‌مانند. حالا باید دید در قسمت آخر این مسابقه اتفاق مذکور چطور برای تماشاگران توضیح داده می‌شود.

بانی فیلم

متین گفته است :
تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲

واقعا که آرش سی دی خوبتری بزن مردیم وووووووووووووووووووووووووووووووااااااااااااااای