پیش فروش بلیط قطارهای رجا نوروز ۹۲

پیش فروش بلیت قطارهای رجا نوروز ۹۲

http://www.yaftabad.com/wp-content/uploads/2013/01/raja-92-Yaftabad-com.jpg

توجه :آخرین اخبار در مورد این خبر ،خبر زیر است و خبرهای جدید هنوز منتشر نشده و بلافاصله پس از اعلام خبرهای جدید در سایت منتشر خواهد شد

برای دیدن آخرین اخبار راجب این موضوع اینجا کلیک کنید.

سرپرست معاونت امور مسافری شرکت راه آهن با بیان اینکه پیش فروش بلیت‌های نوروزی از ۲۴ دی ماه آغاز می شود، گفت: پیش بینی می‌شود امسال با حدود ۱۰ درصد رشد در تعداد قطار روبرو باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مهر، غضنفر فولادی با اشاره به اینکه پیش فروش بلیت قطار برای عید نوروز از ۲۴ دی ماه آغاز می شود، گفت: این پیش فروش برای یکماه ادامه خواهد داشت تا مسافران برای مسیرهای دلخواه خود بلیت تهیه کنند.

وی با اشاره به جابه جایی مسافران در سال جاری، اظهار داشت: تاکنون حدود ۲۱ میلیون مسافر در بخش ریلی جابه جا شده‌اند که این به معنای تحقق ۸۷ درصد برنامه های ما برای افزایش تعداد مسافر است.

سرپرست معاونت مسافری راه آهن افزود: برنامه مصوب امسال جابه جایی ۳۳٫۶ میلیون نفر است که تلاش داریم تا پایان سال این برنامه محقق شود.

وی با اشاره به اینکه نوروز امسال نسبت به سال گذشته در تعداد صندلی ایجادی ۱۱ درصد رشد داریم، اظهار داشت: پیش بینی ما این است که امسال با حدود ۱۰ درصد رشد در تعداد قطار روبرو باشیم.

فولادی تصریح کرد: سوایق نشان می دهد که ۳۷ درصد مسافران قطار در مسیر تهران – مشهد هستند که برای این منظور تمهیدات خوبی در نظر گرفته شده است و با راه اندازی قطارهای جدید برنامه های مورد نظر ما اجرایی می شود.

سرپرست معاونت مسافری راه آهن در خصوص کیفیت خدمات دهی در قطارها، اظهار داشت: قطارهای موجود کلاس بندی است که قطارهای ویژه با عنوان ترانست‌ها، قطار اکسپرس، قطارهای کوپه، صندلی و اتوبوسی به مردم خدمات رسانی می کنند که هر کدام از اینها کلاس ویژه ای دارند و کیفیت آنها متفاوت است.

وی تصریح کرد: با برنامه های توسعه ناوگان به زودی واگن‌های بی کیفیت از ناوگان خارج و واگن‌های جدید جایگزین آنها خواهد شد.