طرح تخفیف پیامک های ایرانسل


طرح تخفیف پیامک های ایرانسل

 

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد: مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور، با فعال‌سازی طرح پیامک ایرانسل و پرداخت ۱۰هزار ریال برای یک ماه، می‌توانند تا ۵۳ درصد، هزینه‌های پیام‌کوتاه خود را کاهش دهند.

تعرفه ارسال پیام‌کوتاه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل، با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۲*۷*۱۴۰* و پرداخت ۱۰هزار ریال برای یک ماه، در پیام‌کوتاه فارسی از ۱۰۰ریال به ۷۰ریال برای تبادل پیام‌کوتاه با دیگر مشترکین ایرانسل و از ۱۰۰ ریال به ۹۰ ریال برای تبادل پیام کوتاه با مشترکین دیگر اپراتورهای تلفن همراه کشور کاهش می‌یابد.

با استفاده از این طرح، تعرفه ارسال پیام‌کوتاه با نوشتار لاتین مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز از ۱۶۰ به ۷۵ریال برای ارسال به دیگر مشترکین ایرانسل و از ۱۶۰ به ۹۵ریال برای تبادل با مشترکین دیگر اپراتورهای کشور کاهش می‌یابد. مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل برای اطلاع از طرح تعرفه انتخابی خود کافی است کد دستوری #۱*۸*۷*۱۴۰* و برای اطلاع از زمان باقی‌مانده طرح تعرفه خود، کد دستوری #۲*۸*۷*۱۴۰* را از خط ایرانسل خویش شماره‌گیری کنند. اطلاعات بیشتر درباره طرح پیامک و دیگر طرح‌های تعرفه تخفیفی ایرانسل، از طریق وبسایت رسمی این اپراتور تلفن همراه کشور به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

 

 

 

سایت تفریحی فان سی

 

 

 

 

 

سایت تفریحی فان سی

 

سایت تفریحی ویکنا

 

ساعت مچی آل استار در رنگنبدی متنوع ارائه میگرد لطفا رنگ مورد نظر را در هنگام سفارش مورد توجه قرار دهید

ساعت واقعا زیبا و چشم نواز
بهترین ساعت مچی برای خانم های شیک پوش
در مجالس با ساعت مچی آل استار تک باشید

 

قيمت : 25000 تومان

خريد پستي           خريد پستي


 
 

 

ساخت اپل آیدی

سایت تفریحی فان سی

سایت تفریحی ویکنا

طرح تخفیف پیامک های ایرانسل by
 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

X بستن تبلیغات