اطلاعات کامل راجب سیم کارت های رایتل


اطلاعات کامل راجب سیم کارت های رایتل

 رایتل

پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل مختص شهروندان در استان البرز بود و متقاضیان می‌توانستند از طریق وب‌سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir و نیز برخی دفاتر پستی شهرستان کرج برای ثبت نام اقدام کنند.

عرضه سیم کارت‌های دیتای اپراتور سوم تلفن همراه کشور (رایتل) به قیمت ۲۰ هزار تومان و سیم‌کارت‌های دائمی به مبلغ ۱۲۰ هزار تومان از فردا در کرج آغاز می‌شود که برروی سیم‌کارت‌های دیتا، سرویسی ارائه می‌شود که تا به حال ارائه نشده است (به لحاظ حجم و سرعت)، هم‌چنین امکان فنی سرویس تلفن تصویری هم در این سیم‌کارت‌ها وجود داشته و ارائه می‌شود.

 

وی با بیان اینکه واگذاری سیم‌کارت‌های ما تدریجی بوده و از نظر تعداد مشکلی نداریم، اظهار کرد: از فردا واگذاری سیم‌کارت‌های دائمی و دیتای رایتل آغاز می‌شود و فعلا واگذاری سیم‌کارت‌های اعتباری نداریم.

مدیر کل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه ادامه داد: مشترکین در حال حاضر فقط از طریق سایت این اپراتور می‌توانند به ثبت‌نام اقدام کرده و مبلغ را پرداخت کنند و اگر دفاتر پستی نیز به این کار اضافه شوند، اعلام خواهد شد.

وی با بیان این‌که سیم‌کارت‌های دیتای رایتل (امکان ارتباط صوتی ندارد و مختص پیامک، اینترنت و یا سرویس چند رسانه‌یی است) به قیمت ۲۰ هزار تومان و سیم‌کارت‌های دائمی به مبلغ ۱۲۰ هزار تومان عرضه می‌شوند گفت: برای شروع در رابطه با تعرفه‌های مکالمات، طرح‌های مختلفی خواهیم داشت که از طریق سایت رایتل اطلاع‌رسانی می‌شود.

آرپناهی گفت: با توجه به این‌که پروانه این سیم‌کارت‌ها را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کردیم، تعرفه‌های این سیم‌کارت‌ها را با کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات هماهنگ و مصوب کرده‌ایم.

پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل مختص شهروندان در استان البرز بود و متقاضیان می‌توانستند از طریق وب‌سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir و نیز برخی دفاتر پستی شهرستان کرج برای ثبت نام اقدام کنند.

طبق اعلام رسمی رایتل، قیمت سیم‌کارت‌های این اپراتور برای سیم‌کارت‌های دائمی ۱۲۰ هزار تومان، اعتباری و دیتا هر یک به ۲۰ هزار تومان بدون احتساب عوارض و مالیات بر ارزش افزوده است و تعرفه مکالمات و خدمات نیز هنگام پیش‌ثبت‌نام قطعی اعلام می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دفاتر پستی، کپی از پشت و روی کارت ملی و در زمان ثبت نام از طریق اینترنت متقاضی باید پشت و روی کارت ملی خود را اسکن کرده و ارسال کند.

به گزارش ایسنا متقاضیان در این مرحله باید کدپستی و آدرس معتبر در کرج داشته باشند.

مدیر عامل رایتل پیش از این گفته بود: ظرفیت شبکه به گونه‌ای است که در ابتدای کار، تمامی سرویس‌های نسل ۳ از جمله تلفن تصویری، اینترنت ارایه خواهد شد.

فرنگ درباره چگونگی ارایه اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت بر ثانیه هم اعلام کرده بود: همان‌گونه که سایر اپراتورها باند وسیع ارائه داده‌اند، ارایه خواهیم کرد.

 

منبع : عصر ایران

 

 

 

سایت تفریحی فان سی

 

 

 

 

 

سایت تفریحی فان سی

 

سایت تفریحی ویکنا

 

ساعت مچی آل استار در رنگنبدی متنوع ارائه میگرد لطفا رنگ مورد نظر را در هنگام سفارش مورد توجه قرار دهید

ساعت واقعا زیبا و چشم نواز
بهترین ساعت مچی برای خانم های شیک پوش
در مجالس با ساعت مچی آل استار تک باشید

 

قيمت : 25000 تومان

خريد پستي           خريد پستي


 
 

 

ساخت اپل آیدی

سایت تفریحی فان سی

سایت تفریحی ویکنا

اطلاعات کامل راجب سیم کارت های رایتل by
 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

X بستن تبلیغات